امروز : 9 خرداد 1399 - 07:44 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
نقشه‌‌های دشمنان با حماسه بزرگ نقش بر‌آب شد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1636 بار       تاریخ انتشار : 26 خرداد 1392 ساعت 07:44

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دشمنان بدانند که خلق این حماسه بزرگ توسط ملت ایران نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد.

حجت‌الاسلام سیداحمد میرعمادی در جمع خبرنگاران گفت: اراده ملت ایران اراده الهی است و ملت ایران با این اراده بر تمام قدرت‌ها غلبه پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان بدانند خلق این حماسه بزرگ توسط ملت ایران دیگر ترفندهای آنان کارساز نیست، افزود: ملت ایران امروز ثابت کرده و نشان داده که اسلام را می‌خواهند از این‌رو با حضور حماسی در انتخابات نشان دادند که مصمم‌تر از گذشته میسر انقلاب را ادامه می‌‌دهند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد:‌ ملت ایران در شرایطی این حماسه بی‌نظیر و بی‌بدیل را خلق کرد که بزرگترین امتیاز این انتخابات حضور سلایق مختلف بود.

میرعمادی گفت:‌ در این انتخابات به خاطر حضور پرشور مردم همه دنیا انگشت حیرت به دندان گرفته‌ است.

وی تصریح کرد: این حماسه سیاسی همانند حماسه 9 دی در تاریخ انقلاب ثبت می‌شود و برای همیشه دشمنان در برابر اراده این ملت تسلیم می‌شوند.

امام جمعه خرم‌آباد افزود:‌ جا دارد که از همه اقشار مختلف مردم لرستان که اینچنین حماسه‌ای را خلق کرده‌اند تقدیر و تشکر کنم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: یکی دیگر از امتیازات این انتخابات حضور جوانان با انگیزه و حضور رأی‌ اولی‌ها بود.