امروز : 31 ارديبهشت 1398 - 19:35 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
جوانان ایرانی در همه عرصه‌ها پیروز هستند
لینک ثابت       تعداد بازدید : 244 بار       تاریخ انتشار : 9 تير 1397 ساعت 19:35

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه جوانان ایرانی در همه عرصه‌ها پیروز هستند، گفت: ملی پوشان لرستانی تیم فوتبال باعث سربلندی مردم لرستان هستند.

آیت الله سید احمد میرعمادی عصر امروز جمعه در مراسم استقبال از ملی پوشان لرستانی فوتبال ایران با اشاره به اینکه خدا را شاکریم از اینکه امروز شاهد حضور دو جوان عزیزو قهرمان پیروز در عرصه ورزش در لرستان و در شهر خرم آباد هستیم، اظهار داشت: قطعا این دو ورزشکار لرستانی و این دو غرورآفرین غیور لرستانی مایه مباهات ملت بزرگ ایران اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه علیرضا بیرانوند و وحید امیری با بازی درخشان و ارزشمند خود باعث سربلندی مردم ولایتمدار لرستان شدند، تصریح کرد: صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم به خاطر بازی عالی این دو جوان عزیز و اینکه باعث خوشحالی مردم ایران اسلامی شدند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه قطعا پیام محبت آمیز و امیدبخش رهبر انقلاب برای این عزیزان نیز برای همیشه مایه دلگرمی و افتخار است، افزود: رهبر معظم انقلاب در بازی اول پیام صادر کردند و این بازی را عالی توصیف کردند و هم در پیام دوم از این عزیزان به عنوان پیروز میدان ورزش یاد کردند.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه قطعا لرستان جوانان غیرتمند، غیور و قهرمانانی دارد، اگر بستر برای حضور جوانان در تمام عرصه ها فراهم شود جوانان ما خوش می درخشند، ادامه داد: اگر حمایتی از سوی مسئولان از جوانان عزیز و برومند و دلاور ما در عرصه های گوناگون انجام شود قطعا همیشه ما پیروزیم.

وی با بیان اینکه در همین بازی های جام جهانی دشمنان به دنبال تحریم ایران بودند اما درخشش ورزشکاران قهرمان ما بار دیگر شکستی را بر دشمنان ما تحمیل کرده است، تصریح کرد: پیام این اقدام ارزشمند این است که جوانان ایرانی در همه عرصه ها پیروز هستند، روی در دوران هشت سال دفاع مقدس پیروز میدان بودند و امروز در عرصه ورزش جوانان عزیز و قهرمان ما ایستادگی کردند و واقعا با تمام وجود خود جانانه تلاش کردند تا ثابت کنند که ایرانی همیشه پیروز است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه علیرضا بیرانوند با آن اقدام ارزشمند خود امید را در دل مردم ایران به وجود آورد و مردم ایران نشاط و دلگرمی فوق العاده ای پیدا کردند، ادامه داد: وحید امیری نیز با بازی جانانه خود ما را به وجود آورد.