امروز : 1 فروردين 1398 - 20:04 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
آیت الله میرعمادی:راه انقلاب توسط نسل جوان تداوم یابد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 325 بار       تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396 ساعت 20:04
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

دهه فجر فرصتی برای آگاهی بخشی/راه انقلاب توسط نسل جوان تداوم یابد

میرعمادی - کراپ‌شده
نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد تأکید کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای آگاهی بخشی و بصیرت افزایی است.

آیت‌الله سید احمد میرعمادی در مراسم نمادین زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه «صدیقه کبری» خرم‌آباد انقلاب اسلامی ایران را، قیام بصیرانه ملت برشمرد و اظهار داشت: راه شهدا باید توسط نسل چهارم انقلاب تداوم پیدا کند.

هدف امام خمینی (ره) دعوت به اسلام و مبارزه با طاغوت بود

وی ادامه داد: دهه فجر فرصت مناسبی برای آگاهی بخشی و بصیرت افزایی است و در سایه انقلاب اسلامی نسل جوان از آگاهی و بصیرت بسیار بالایی برخوردار شده است.

آیت‌الله میرعمادی تأکید کرد: اولین هدف مردم از انقلاب خارج شدن اسلام از مظلومیت بود تا بتوان شاهد پیاده شدن احکام این دین مبین بود.

وی عنوان کرد: معیار دوم انقلاب اسلامی ولایت‌فقیه است، چراکه مردم خواهان این بودند که در رأس حکومت یک انسان عادل، اسلام‌شناس و فقیه دانا باشد تا از انقلاب و نهضت دفاع کرده و از انحراف آن جلوگیری کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: اصل ولایت‌فقیه یکی از اصول مترقی است که در قانون اساسی آمده و مردم به دنبال حاکم کردن ولایت‌فقیه بودند.

آیت‌الله میرعمادی ادامه داد: یکی از معیارهای انقلاب اسلامی، مسئله حق و عدالت بوده و مردم برای برچیدن ظلم و فساد انقلاب کردند و حتی این مسئله هدف پیامبران الهی است و هدف امام خمینی (ره) دعوت به اسلام و مبارزه با طاغوت بود.

نسل چهارم انقلاب با آگاهی راه انقلاب را ادامه دهند

وی در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، قیام بصیرانه ملت بوده است، افزود: یکی از اهداف دیگر انقلاب، استقرار استقلال بوده و دلیل اصلی پابرجا ماندن این انقلاب وجود همین اهداف است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: دانش آموزان اکنون در یک فضای آزاد و مستقل در حال آموزش دیدن هستند و این قشر سازنده آینده کشور هستند.

آیت‌الله میرعمادی در ادامه با تبیین راهکارهای موفقیت دانش آموزان، افزود: آنچه باعث موفقیت و پیروزی دانش آموزان می‌شود، همت بلند برای آینده درخشان و مسئله خودباوری است، چراکه خداوند انسان را خلاق، مبتکر و توانمند آفریده و می‌توان باهمت بلند و استعدادهای درخشان آینده کشور را رقم زد.

وی عنوان کرد: تلاش و کوشش رمز موفقیت است و یکی دیگر از معیارهای انقلاب اسلامی، ارزش‌های انقلابی همچون حجاب بوده چراکه این ارزش مانع برای نفوذ و سلطه دیگران است و به‌عنوان نماد غیرت، عفت و پاک‌دامنی به شمار می‌رود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد ادامه داد: امروز این انقلاب را باید خوب شناخت و با بصیرت، هوشیاری و دقت بر چرایی انقلاب تفکر و دستاوردهای آن را حفظ کرد.

آیت‌الله میرعمادی عنوان کرد: تأکید مقام معظم رهبری بر توجه به نسل جوان بوده و ایشان عنایت خاصی به آن‌ها دارند چراکه جوان خوب فهمیده و عمل می‌کند و امروز نسل چهارم انقلاب با آگاهی و بصیرت بیشتر راه انقلاب و شهدا را ادامه می‌دهند.

وی اظهار داشت: آموزش‌وپرورش به‌عنوان آینده‌سازان این کشور مشغول به خدمت بوده و هر مسئولی که در کشور نقش‌آفرینی می‌کند از این دریچه و محیط برخاسته و نقش تعالی در جامعه توسط معلمان و دانش آموزان ایفا می‌شود