امروز : 1 فروردين 1398 - 20:02 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
آیت الله میرعمادی: شیعه زیر بار ذلت و ظلم نمی‌رود
لینک ثابت       تعداد بازدید : 370 بار       تاریخ انتشار : 2 آبان 1396 ساعت 20:02

ولایت چراغ راه هدایت است/ شیعه زیر بار ذلت و ظلم نمی‌رود

سید احمد میرعمادی - کراپ‌شده
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد تاکید کرد: ولایت چراغ راه هدایت است.

آیت الله سید احمد میرعمادی در همایش کوپ ستاد انتظامی لرستان با اشاره به اینکه آمریکا و دشمنان از این ناراحت هستند که امنیت در ایران اسلامی برقرار است اظهار داشت: امنیت یک نعمت مجهول است چرا که همه نعمت ها و برکات در سایه امنیت است.

وی با اشاره به اینکه اگر امنیت جانی نباشد، هستی و زندگی در کار نخواهد بود، گفت: استقلال امروز ایران اسلامی در سایه امنیت آن است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر این که کینه توزی استکبار جهانی به خاطر امنیت ایران است، گفت: جمهوری اسلامی به دنبال یکپارچگی و استقلال از جمله کشور عراق است چرا که با تدابیر کشور ایران، داعش از عراق رانده شد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه در دنیا شیعه زیر بار ظلم و ذلت نمی رود، گفت: شیعه اهل استقامت و پایداری است.

وی با تقدیر و تشکر از حضور پلیس در مراسم و مناسبت ها همچون حضور در جاده ها، هیئات مذهبی، اربعین حسینی و نماز جمعه گفت: پلیس مسئولیت نظم جامعه را عهده دار است و در انجام ماموریت ها به دلیل موفقیت هایی که دارد جای تشکر ویژه دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه خداوند نعمت های مادی و معنوی فراوانی به ما داده است، افزود: نعمت های مادی قابل شمارش نیستند مهم نعمت های معنوی هستند که ما باید قدر آن را بدانیم.

آیت الله میرعمادی نعمت هدایت، ولایت و امنیت را از دیگر نعمت های معنوی برشمرد و بیان داشت: خداوند ما را آفرید و هدایت کرد و نعمت هدایت را از دو راه عقل و طریق پیامبران به ما ارزانی داد چرا که اگر غیر این بود انسان به ضلالت و گمراهی به سر می برد.

وی ولایت را چراغ راه هدایت برشمرد و گفت: پس از پیامبران، خداوند نیز پرچمداری، به نام ولایت علم کرد که اگر این نعمت نبود بشر به گمراهی می رفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد نعمت امنیت را یکی دیگر از نعمت های خداوند دانست که به انسان ارزانی داد و افزود: امنیت یک نعمت مجهول است چرا که همه نعمت ها در سایه و برکت امنیت محقق می شود.