امروز : 3 اسفند 1397 - 14:29 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
به امامت آیت االه میرعمادی نماز ظهر عاشورا در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار شد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 435 بار       تاریخ انتشار : 10 مهر 1396 ساعت 14:29

نماز ظهر عاشورا به امامت نماینده ولی‌فقیه در لرستان در مصلای الغدیر شهر خرم آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مجمع مشورتی جوانان، نماز ظهر عاشورا با حضور پرشور عزاداران حسینی به امامت آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در محل مصلای الغدیر این شهر برگزار شد.

با پایان یافتن مراسم عزادارای روز عاشورا اقشار مختلف مردم اعم از مرد و زن و پیر و جوان در جای جای شهر صفوف نماز ظهر را تشکیل دادند تا به رسم حسین(ع) و آل حسین(ع) نماز ظهر عاشورا را به جماعت اقامه کنند.

نماز باشکوه ظهر عاشورای امسال نیز به مانند هر سال در مصلای الغدیر شهر خرم آباد به امامت نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با حضور پرشور عزاداران حسینی برگزار شد.

در فاصله میان اقامه دو نماز ظهر و عصر مراسم عزاداری و روضه خوانی نیز در محل مصلای الغدیر خرم آباد با حضور مداحان اهل بیت برگزار شد.

این در حالیست که علاوه بر مصلای الغدیر خرم آباد در برخی از مناطق شهر عزاداران حسینی در مساجد و جلوی تکیه ها صفوف نماز ظهر عاشورا را تشکیل دادند.

همچنین نماز ظهر عاشورا در مصلاهای نماز جمعه دیگر شهرستانهای لرستان، مساجد، حسینیه ها، بقاع متبرکه و مناطق مختلف استان با حضور باشکوه نمازگزاران و عزاداران حسینی برگزار شد.