امروز : 3 اسفند 1397 - 14:28 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
استاندار لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کرد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 374 بار       تاریخ انتشار : 29 شهريور 1396 ساعت 14:28

استاندار لرستان روز سه شنبه در نخستین روز کاری خود پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا به دیدار آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد رفت.

آیت الله سید احمد میرعمادی در این دیدار با اشاره به اینکه مسئولیت در نظام اسلامی افتخار و تکلیف است، گفت: از خداوند متعال سربلندی دکتر خادمی را مسئلت کرده و برای موفقیت ایشان از هرگونه حمایت دریغ نخواهم کرد.
وی یادآور شد: حمایت مسئولان برای خدمت به مردم براساس تکلیف ما و تاکید رهبر معظم انقلاب است.


امام جمعه خرم آباد افزود: توقع آن است که رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به ویژه محورهایی مانند وحدت و یکپارچگی تحت تاثیر برخی فضاهای نامطلوب قرار نگیرند.
وی گفت: امید است مدیریت، تدبیر و دوراندیشی مسائل و موضوعات مختلف در داخل استان با حفظ روحیه همکاری و تعامل، تقویت نیروهای متدین و انقلابی، پرهیز از افراطی گری در تصمیم گیری ها و بهره گیری از مشی اعتدال و آرامش در امور مختلف در دستور کار قرار گیرند.
آیت الله میرعمادی افزود: باید از تمام ظرفیت های متعهد و دلسوز برای اشتغال و گره گشایی از مشکلات مردم بهره برد.
استاندار لرستان نیز در این دیدار به ضرورت بهره گیری از سرمایه ها و ظرفیت های بزرگ استان از جمله جایگاه و وجود نماینده ولی فقیه تاکید کرد و گفت: شخصیت ارزشمند حضرت آیت الله میرعمادی در کشور شهره به وحدت محوری و همراهی توام با مردم و مسئولان است.
سید موسی خادمی ادامه داد: مهمترین هدف و خروجی تمام برنامه ها باید با افزایش امکانات و رفاه بیشتر منجر به رضایت مردم که رضایت حق تعالی است، شود.
وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای فراهم شدن زمینه ارتباط با مردم و حرکت در مسیر پاسخ به توقعات منطقی و بجای مردم با کمک نماینده ولی فقیه به کار خواهم گرفت، گفت: بهترین محور توسعه، افراد، نیروها و گروه هایی هستند که با دلسوزی به دنبال ارائه راهکارهای دقیق و کارآمد برای برون رفت از چالش ها هستند.
خادمی روز گذشته با حضور وزیر کشور به عنوان استاندار لرستان معرفی شد.