امروز : 9 خرداد 1399 - 07:39 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
گزارش1:فضای امروز انتخابات یک فضایی پرشور و امن است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1686 بار       تاریخ انتشار : 11 خرداد 1392 ساعت 07:39

حجت‌الاسلام سید‌احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه ملت ایران با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های اخذ رای 24 خرداد دشمنان نظام را در نقشه‌های شوم خود مایوس می‌کنند گفت: تحقق حماسه سیاسی با حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای امکان‌پذیر است.

وی افزود: فضای امروز انتخابات یک فضایی پرشور و امن است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز توسط صدا و سیما فضای بسیار خوبی برای کاندیداها فراهم شده و این فضا می‌تواند به مردم کمک کند تا فرد اصلح را انتخاب کنند.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم با گوش دادن به برنامه‌های کاندیداها می‌توانند رئیس‌جمهور خود را انتخاب کنند.

میرعمادی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات تهمت و افترا و شعارهای بی‌مورد کم شده گفت: تحقق حماسه سیاسی به انتخاب فرد اصلح بستگی دارد.

امام جمعه خرم‌آباد یادآور شد: مردم با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های اخذ رای حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری را محقق می‌کنند.

وی افزود: دشمنان نظام در صدد کمرنگ کردن حماسه سیاسی هستند و طی این 34 سال ملت ایران با بصیرتی که دارند و با حضور گسترده خود در انتخاب‌ها همیشه دشمنان را مایوس کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: 24 خرداد ملت ایران با حضور گسترده خود شکست سنگینی را بر دشمنان نظام وارد می‌کنند.