امروز : 24 آذر 1397 - 09:03 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
حضرت آیت الله میرعمادی:بااقدام مقتدرانه موشکی سپاه پاسداران غرور ملی تقویت شد.
لینک ثابت       تعداد بازدید : 409 بار       تاریخ انتشار : 29 خرداد 1396 ساعت 09:03

آیت الله سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مجمع مشورتی جوانان،ضمن تقدیر و تشکر از اقدام به موقع و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: حمله موشکی ایران به مواضع داعش پاسخی دندان شکن بود.

وی بیان کرد: این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قطعا پیام های مختلفی دارد.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه پیام این اقدام هم برای تروریست ها و هم حامیان آنها در منطقه و جهان است افزود: حمله موشکی به مواضع داعش در سوریه غرور ملی را تقویت کرد و اقتدار ایران را نشان داد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با یادآوری اینکه تروریست ها هنوز قدرت و اقتدار ایران را درک نکرده اند، از این حرکت نیروهای نظامی ایران به عنوان سیلی محکمی به تروریست ها و ایادی آنها یاد کرد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به حملات تروریستی تهران یادآور شد: ایران نشان داد که در عکس العمل جدی است.

وی با بیان اینکه حادثه تروریستی تهران به واقع یک حادثه تلخ برای ملت ایران بود گفت: قبلا هم هشدار داده بودیم که این حادثه از سوی ایران اسلامی پاسخی دندان شکن خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه اتحاد و انسجام ملت ایران روز به روز بیشتر و مستحکم تر می شود افزود: این حوادث در اراده ملت ایران در دفاع از ارزش های اسلامی و ولایت تاثیری نخواهد گذاشت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد یادآور شد: ما در طول ۳۸ سال ایستادیم و عظمت و قدرت و امنیت نصیب مان شد.