امروز : 9 خرداد 1399 - 07:46 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
با حضور نماينده ولي فقيه در لرستان،ساختمان بسیج اساتید لرستان کلنگ زنی شد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1716 بار       تاریخ انتشار : 7 خرداد 1392 ساعت 07:46

مراسم کلنگ زنی ساختمان بسیج اساتید استان با حضور حجت الاسلام میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و دکتر سهراب صلاحی، رئیس سازمان بسیج اساتید کشور و و همچنین سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در دانشگاه لرستان برگزار شد.

در این مراسم رئیس سازمان بسیج اساتید کشور از رئیس دانشگاه لرستان، به خاطر حمایت های صورت گرفته از برنامه های بسیج اساتید تقدیر کرد.

سهراب صلاحی با اشاره به پیگیری های رئیس این دانشگاه در راستای واگذاری زمین برای احداث ساختمان بسیج اساتید استان، عنوان کرد: در این راستا زمینی به مساحت هزار و 200 مترمربع در پردیس مرکزی دانشگاه لرستان به این امر اختصاص داده شده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد نیز در این مراسم بیان داشت: بسیج اساتید به واسطه ارتباط با قشر دانشجو و دانشگاهیان از اقشار تاثیرگذار جامعه است و نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف انقلاب دارد.

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی با اشاره به اینکه بسیج اساتید به دنبال گسترش و رواج اسلام ناب محمدی (ص) در فضای دانشگاهها است، افزود: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب تولید اندیشه اسلامی در همه زمینه ها بود که اساتید بسیجی در این زمینه داری رسالت خطیری هستند.

رئیس بسیج اساتید لرستان نیز در این مراسم گفت: ساختمان بسیج اساتید لرستان بر اساس معیارهای معماری ایرانی - اسلامی احداث می شود.

زهره ای عنوان کرد: در حال حاضر هزار نفر از اساتید دانشگاه های لرستان عضو بسیج اساتید هستند.