امروز : 24 آذر 1397 - 08:28 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
حفظ روحیه انقلابی مهمترین نیاز جامعه
لینک ثابت       تعداد بازدید : 445 بار       تاریخ انتشار : 15 خرداد 1396 ساعت 08:28
آیت الله میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان دیشب در مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مصلی الغدیر خرم‌آباد حفظ روحیه انقلابی را مهمترین نیاز جامعه دانست و گفت این انقلاب با خون شهداء به ثمر نشسته و آسان به دست نیامده است لذا در حفظ آن باید تلاش کنیم.
امام جمعه خرم آباد گفت: روحیه انقلابی یعنی تکیه به ارزش های دینی، تکیه بر ظرفیت های موجود داخلی، اعتقاد به نسل جوان، اعتماد به داشته های خود، حفظ عزت و کرامت در سیاست های خارجی، خدمت خالصانه به مردم وحفظ روحیه انقلابی گری است که اگر آسیب ببیند انقلاب و امام آسیب دیده است.
آیت الله میر عمادی با بیان اینکه بعد از 28 سال باید با سربلندی از انقلاب و نظام دفاع کنیم تصریح کرد امروز در شرایطی هستیم که دشمنان در طول پیروزی انقلاب چیزی از شیطنت و توطئه شان کم نشده است و باید پشت سر ولایت و رهبری متحد از انقلاب دفاع کنیم و راه امام را پررنگ تر ادامه دهیم.
نماینده ولی فقیه در لرستان امام خمینی ره را یک شخصیت انقلابی و بی نظیر دانست و گفت: امام در دل همه جا دارد و برگزاری مراسمات باشکوه بعد از 28 سال گواه این ادعاست.
میر عمادی با اشاره به اینکه امام با انقلاب تحول جهانی ایجاد کرد افزود: امام در تمام عرصه های مختلف تحول به وجود آورد و نظریه جدایی دین از سیاست را برای همیشه کنار گذاشت و توانست حکومت 2500 ساله شاهنشاهی را سرنگون و نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگزین کند.
امام جمعه خرم آباد گفت: امام خمینی در عرصه سیاست و حکومت توانست اصل ولایت فقیه را در جامعه پیاده کند که همه مشروعیت به خاطر ولایت فقیه است.
وی با بیان اینکه 28 سال است که خلف صالح امام رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی به عنوان حامی امت و به عنوان حافظ و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی این کشتی پر تلاطم را به سرمنزل رسانده است،گفت: امروز دوست و دشمن اعتراف می کنند راه، اندیشه و دستاوردهای امام توسط رهبر معظم انقلاب همچنان زنده باقی مانده است.
امام جمعه خرم آباد افزود: تنها کسی که توانسته است روح و خط امام را به خوبی به دور از هر گونه انحراف و تحریف نگه دارد مقام معظم رهبری است.
منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی لرستان