امروز : 24 آذر 1397 - 08:26 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
حضور مردم فوق تصور است/ملت به‌نظام و رهبری اعتقاد دارند
لینک ثابت       تعداد بازدید : 500 بار       تاریخ انتشار : 29 ارديبهشت 1396 ساعت 08:26

آیت الله سید احمد میرعمادی صبح امروز در شعبه اخذ رای مدرسه آفرینش خرم آباد رای خود را به صندوق انداخت ودر مصاحبه با خبرنگاران گفت: این روزجشن ملی به شمار می آید، روز تعیین سرنوشت را خدمت شما و هم استانی ها تبریک می گویم واز این حضوری که فوق تصور همه است تشکر دارم.

وی با بیان اینکه امروز در اولین ساعات رای گیری مردم به شکلی حضور یافتند که دشمنان به حیرت وا داشته شدند، حضوری که تصور آن نمی رفت، که این چنین مردم آگاهانه پای صندوق رای حاضر شوند، تصریح کرد: انتخابات و نقش مردم و رای مردم در نظام جمهوری اسلامی ارزش و جلایگاه ویژه ای دارد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: رای مردم تعیین نظام جمهوری اسلامی ایران است، پشتوانه ای برای حضور مسئولان است که بهتر خدمت کنند.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه این حضور حماسه مردم چند پیام داخلی و خارجی دارد، اظهار داشت: اولا این حضور نشان دهنده نشاط و زنده بودن و پویایی مردم است، نشان دهنده این است که مردم به نظام و انقلاب و رهبری اعتماد و اعتقاد دارند.

وی با تاکید بر اینکه این پیام همبستگی و حضور و حماسه سازی در جهت پشتیبانی از نظام و انقلاب و رهبری است، یادآور شد: حضور مردم پیامی به دشمنان ما دارد و آن این است که این مردم با حضور خود می خواهند به کسانی که دندان طمع تیز کرده اند بگویند دیگر قطع امید کنید و مایوس شوید، انتظار اینکه دیگر بتوانید در این مملکت سلطه ای داشته باشید را نخواهید داشت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان ادامه داد: امروز روز یاس دشمنان است، مردم نیز باید هرچه باشکوه تر حاضر شوند و حماسه را به رخ دنیا بکشند و در انتخابات هم دقت کنند که فرد اصلح انتخاب شود.