امروز : 24 آذر 1397 - 08:26 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
آیت الله میرعمادی:هر جا کار به جوان ها سپرده می شود شاهد شور و نشاط در کار هستیم
لینک ثابت       تعداد بازدید : 422 بار       تاریخ انتشار : 21 فروردين 1396 ساعت 08:26

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: هنرمند انقلابی باید از پرداختن به ذهنیات محض پرهیز کند و هنرش بیانگر وقایع و حقایق جهان امروز باشد.

همزمان با فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی جمعی از پرسنل و هنرمندان حوزه هنری لرستان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار کردند.

کتاب «بلدچی» به چاپ دوم می رسد

محمد امیدی پور رئیس حوزه هنری لرستان در این دیدار گزارشی از روند فعالیت های فرهنگی و هنری حوزه هنری در بخش های مختلف را ارائه داد و گفت: یکی از اهداف این حوزه در سال های ۹۵ و ۹۶ شاخص سازی آثار هنری طراز انقلاب اسلامی است که انتشار کتاب بلدچی در سال گذشته از جمله این آثار شاخص بود که در سال جدید به چاپ دوم می رسد.

وی اهداف و اولویت های حوزه هنری لرستان را در سایر رشته ها تشریح کرد و از آیت الله میرعمادی دعوت کردند که به زودی از این حوزه بازدید کنند و از نزدیک در جریان روند تولید این آثار قرار بگیرند.

آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان نیز در این دیدار با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص موضوع فرهنگ، هنر انقلاب را هنر بیان واقعیت ها دانست و افزود: هنرمند انقلابی باید از پرداختن به ذهنیات محض پرهیز کند و هنرش بیانگر وقایع و حقایق جهان امروز باشد.

وی خاطرنشان کرد: بنده بسیار خوشحال می شوم وقتی که می بینم مدیر، معاون و سایر عوامل این مجموعه جوان هستند، هر جا کار به جوان ها سپرده می شود شاهد شور و نشاط در کار هستیم و این نیروهای جوان و متخصص یک سرمایه برای مجموعه حوزه هنری است که باید قدر آن را بدانید.

خبرنگار مهر،