امروز : 15 مرداد 1399 - 11:48 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
حضور حماسی مردم در انتخابات، پاسخی قاطع به دشمنان انقلاب اسلامی است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1791 بار       تاریخ انتشار : 7 ارديبهشت 1392 ساعت 11:48

حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی' روز جمعه در شورای اداری شهرستان دلفان افزود: این انتخابات هرچه باشكوهتر و با مشاركت گسترده و بیشتر مردم برگزار شود، موجب افزایش اقتدار، عزت و مشروعیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی می شود.

وی اظهار كرد: به طور طبیعی افزایش مشروعیت و مقبولیت نظام، قدرت چانه زنی مسوولان در مجامع بین المللی و اثرگذاری در معادلات سیاسی منطقه ای را افزایش خواهد داد.

امام جمعه خرم آباد تصریح كرد: در این میان مهم ترین وظیفه مجریان و ناظران انتخابات، زمینه سازی برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند است.

وی تاكید كرد: این اقدام موجب می شود تا زمینه و فضای مناسب برای حضور حماسی و دشمن شكن مردم در انتخابات به خوبی فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: به طور یقین حضور حماسی و دشمن شكن مردم در پای صندوق های رای به منزله تحقق مطالبه محوری رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامگذاری امسال تحت عنوان 'حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی' است.

وی اظهار داشت: ملت آگاه و بابصیرت ایران اسلامی با حضور گسترده و هوشمندانه خود در این دوره از انتخابات، علاوه بر خلق یك حماسه ماندگار، موجبات یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب را نیز فراهم خواهند كرد.

'رضا دریكوند' فرماندار شهرستان دلفان نیز دراین جلسه با اشاره به حماسه آفرینی مردم دلفان در دفاع از ارزش های انقلاب، گفت: در مجموع 32 روستای این شهرستان سردسیر دارای شبكه گازرسانی هستند.