امروز : 15 مرداد 1399 - 12:14 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
ایران اسلامی امسال در لبیك به ندای رهبر معظم انقلاب، سراسر حماسه خواهد شد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1840 بار       تاریخ انتشار : 26 فروردين 1392 ساعت 12:14

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: تشییع پیكر مطهر شهدای گمنام در سال جاری، زمینه لازم برای خلق یك حماسه بزرگ در برگزاری انتخابات پیش رو را فراهم كرده و مردم بابصیرت ایران اسلامی با لبیك به ندای رهبر معظم انقلاب، امسال در همه عرصه ها، حماسه ساز خواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی' روز یكشنبه در مراسم خاكسپاری پیكر دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد، افزود: مهم ترین مطالبه و خواست شهیدان دوران دفاع مقدس و كسانی كه برای حفظ این انقلاب و نظام هستی خود را نثار كردند، صیانت از ارزش ها و آرمان های والای اسلامی و انقلاب است.

وی تاكید كرد: به طور یقین سرافرازی، عزت، عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهدا به ویژه شهیدان گمنامی است كه بدون هیچ چشمداشتی خود را فدای انقلاب و میهن كردند.

امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: حماسه آفرینی، ایثار و فداكاری، رشادت و مردانگی ویژگی های بارز شهیدان دوران دفاع مقدس است و دفن پیكر این بزرگواران در هردیاری، موجب حیات دوباره مردمان آن سرزمین می شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: شهدا در سایه عزت و اعتقاد راسخ و ایمان قلبی كه داشتند برای حراست و پاسداری از این انقلاب و ارزش های آن در برابر دشمن ایستادند تا درس آزادگی، مقاومت و صبر برای كسب پیروزی و افتخار را به ما بدهند.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به تقارن تشییع این شهدا با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س)، گفت: این تقارن نشاندهنده اهمیت تلاش برای صیانت از حریم ولایت و امامت در جامعه اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی تصریح كرد: حضور گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات به عنوان یكی از صحنه های دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی براساس خواست شهیدان، خنثی كننده توطئه های دشمنان انقلاب است.

به گزارش ایرنا، پیكر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس امروز با حضور گسترده مردم خرم آباد در دانشگاه آزاد اسلامی شهر به خاك سپرده شد.