امروز : 15 مرداد 1399 - 12:36 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
تلاش برای متقاعد كردن ایران در مذاكره مستقیم با امریكا، نشانه حقانیت جمهوری اسلامی است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1943 بار       تاریخ انتشار : 17 فروردين 1392 ساعت 12:36

تلاش برای متقاعد كردن ایران در مذاكره مستقیم با امریكا، نشانه حقانیت جمهوری اسلامی است

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: تلاش گسترده امریكا و كشورهای غربی برای انجام مذاكره مستقیم جمهوری اسلامی ایران با دولت امریكا، نشانه بارز و مشخص حقانیت ایران اسلامی و شكست توطئه های استكبار جهانی و كشورهای غربی است.

حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی ' در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد، افزود: با پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و استقرار یك نظام مردمی مستقل و اسلامی در كشور، امریكا منافع نامشروع خویش در كشور ایران را از دست داد.

وی اظهار كرد: ایران كه تا قبل از انقلاب به جزیره ثبات و امن منافع امریكا تبدیل شده بود، از سال 57 قاطعانه در برابر زیاده خواهی ها و سیاست های نامشروع و سلطه گرایانه دولت امریكا ایستاد و دست تمامی متجاوزان به ثروت های كشور قطع كرد.

امام جمعه خرم آباد تصریح كرد: 20 فروردین ماه سالروز قطع رسمی روابط سیاسی ایران با آمریكاست و این روز پرافتخار در كسب استقلال كشور، به عنوان روز ملی فناوری هسته ای نیز نامگذاری شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در سه دهه گذشته از عمر انقلاب اسلامی، دولتمردان امریكایی، دسیسه ها و ترفندهای زیادی را برای حضور دوباره خود در ایران اسلامی انجام داده اند كه تمامی این ترفندها و توطئه ها منجر به شكست شده است.

وی افزود: مردم با بصیرت ایران اسلامی در 12 فروردین 58 با تثبیت نظام جمهوری اسلامی و قطع رابطه با سلطه گران، استقلال و آزادی خود را اعلام كردند و به همین دلیل امریكا و غربی ها تحریم های اقتصادی گسترده ای را علیه كشور اعمال كردند.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینكه این تحریم ها با هدف شكست نظام و حضور دوباره آنها در ایران اعمال شد، اظهار داشت: برغم تمامی این فشارهای سیاسی و اقتصادی، ایران اسلامی اكنون در اوج افتخار و اقتدار قرار دارد و همچنان محكم در برابر زیاده خواهی استكبار جهانی ایستاده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان همچنین به برگزاری هفته سلامت اشاره كرد و گفت: ایران اسلامی در حوزه های مختلف علمی موفقیت های بزرگی را كسب كرده و در عرصه بهداشت و پزشكی یكی از كشورهای برتر و توانمند دنیا محسوب می شود.

وی همچنین به سالروز شهادت آوینی اشاره كرد و افزود: شهید آوینی، هنرمندی بود كه هنر را برای خدمت به مردم ، اسلام و ارزشهای اسلامی و انقلاب بكار گرفت.