امروز : 15 مرداد 1399 - 12:27 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
نماینده ولی فقیه در لرستان از قلعه فلك الافلاك خرم آباد بازدید كرد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1905 بار       تاریخ انتشار : 5 فروردين 1392 ساعت 12:27

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در نخستین روز از ایام تعطیلات نوروزی از اثر تاریخی و باستانی فلك الافلاك خرم آباد بازدید به عمل آورد.

حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی' روز پنجشنبه در جریان بازدید از این اثر تاریخی گفت: اقدامات خوبی از سوی مسوولان اجرایی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان برای استقبال از مسافران نوروزی در استان صورت گرفت كه یكی از این برنامه ها بحث آمادگی كامل قلعه برای بازدید مسافران نوروزی است.

وی تصریح كرد: با توجه به این اقدامات، اكنون تعداد زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی برای بازدید از این اثر و نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری استان در شهر خرم آباد حضور دارند و ا ین اقدامات قابل تقدیر است.

وی رضایتمندی مردم از مسوولان را به عنوان یك اصل دانست و گفت: تمام فعالیت مسوولان باید در راستای افزایش میزان رضایت مردم در همه زمینه ها به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی و بازدید از آثار تاریخی، طبیعی و گردشگری استان است.

حجت الاسلام میرعمادی ابراز امیدواری كرد مسوولان میراث فرهنگی لرستان همچنان برای رضایت مسافران نوروزی در استان اقدامات خود را تا پایان این تعطیلات انجام دهند.