امروز : 15 مرداد 1399 - 11:57 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
ولایتمداری، تعهد، تخصص و اعتماد به نفس از ویژگی های بارز جوان ایرانی است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 2160 بار       تاریخ انتشار : 28 اسفند 1391 ساعت 11:57

ولایتمداری، تعهد، تخصص و اعتماد به نفس از ویژگی های بارز جوان ایرانی است

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ولایتمداری و پیروی از رهبری، تعهد، تخصص، همت و پشتكار، اعتماد به نفس و خلاقیت از ویژگی های اصلی و بارز جوانان برومند این سرزمین است.

حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی در مراسم تجلیل از برگزاركنندگان همایش مدیران پایگاههای اینترنتی و اعضای فعال مجمع مشورتی جوانان استان، افزود: همین ویژگی ها و شاخص های محوری است كه موجب هراس بیش از پیش استكبار جهانی از ملت ایران و رشد و تعالی ایران اسلامی شده است.

وی با بیان اینكه كار با جوانان و نوجوانان بسیار بانشاط و روحیه بخش است، اظهار كرد: اثرگذاری و تاثیرات گسترده فعالیت های نسل جوان و نوجوان در بخش ها و عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی كشور غیرقابل انكر است.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینكه جوانان آینده سازان و امیدهای آینده این مردم و كشور هستند، افزود: بخش عمده ای از توفیقات و افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی مدیون تلاش و همت والای جوانان سرافراز این كشور است.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس جوانان و نوجوانان ایران اسلامی حماسه ها و رشادت های زیادی را خلق كردند و امروز نیز جوانان كشور در عرصه های علمی و عملی موجب افتخار و مباهات این نظام هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینكه همایش مدیران پایگاههای اینترنتی استان لرستان برای اولین بار در كشور برگزار شد، اظهار داشت: این اقدام به عنوان حركتی نو توسط جمعی از جوانان متعهد و خلاق استان برنامه ریزی و اجرا شد كه بازتاب های زیادی را در داخل و خارج كشور به دنبال داشت.

وی تاكید كرد: این همایش با توجه به نقش مهم عرصه مجازی در دنیای امروز و همچنین پیگیری و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه جهاد سایبری برگزار شد.

به گفته وی، این اقدام موجب شناسایی ظرفیت های گسترده جوانان استان در عرصه اینترنتی و فعالیت های موثر در فضای مجازی برای رشد و تعالی نظام و انتشار بهتر پیام انقلاب اسلامی خواهد شد.

دراین مراسم كه با حضور مدیرعامل بانك ملی ایران برگزار شد، از جوانان عضو مجمع مشورتی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، مدیران سازمان های جوان یاور و همچنین عوامل برگزاركننده همایش مدیران پایگاههای اینترنتی و فعالان فضای مجازی استان لرستان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.