امروز : 28 خرداد 1398 - 05:35 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
تشکیل کمیته فضای مجازی لرستان در قالب مجمع مشورتی جوانان
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1734 بار       تاریخ انتشار : 22 اسفند 1391 ساعت 05:35

رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان: تشکیل کمیته فضای مجازی در قالب مجمع مشورتی که با تحقق این امر جمعی از جوانان فعال در این حوزه به عنوان اعضای این کمیته انتخاب و معرفی شده اند.

بهرام رشیدی نیا در گفتگو با خبرنگار کمیته اطلاع رسانی با اشاره به برنامه های مختلف این مجمع اظهار داشت: فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان در حوزه فضای مجازی به صورت فازبندی پیگیری و تدوین شده است.

وی ادامه داد: در این راستا ابتدا کمیته ای در مجمع مشورتی جوانان لرستان برای بررسی راهکارها و تدوین آئین نامه های مورد نیاز در این زمینه تشکیل شد.

رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان بیان داشت: در این راستا مصوب شد در گام نخست سایت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان با همکاری خود جوانان طراحی و راه اندازی که این امر در کوتاه ترین زمان ممکن محقق شد.

وی تصریح کرد: این سایت به عنوان پل ارتباطی جوانان با این مجمع مشورتی محسوب شده و برنامه های مختلف مجمع از این طریق اطلاع رسانی خواهد شد.

رشیدی نیا ادامه داد: همچنین در گام دوم کار شناسایی ظرفیت های موجود در فضای مجازی از میان جوانان لرستانی آغاز شد که در این راستا نخستین گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی و فعالان فضای مجازی لرستان امروز برگزار شده است.

وی یادآور شد: فاز بعدی فعالیتهای انجام شده در این بخش تشکیل کمیته فضای مجازی در قالب این مجمع مشورتی است که با تحقق این امر جمعی از جوانان فعال در این حوزه به عنوان اعضای این کمیته انتخاب و معرفی شده اند.

رشیدی نیا یادآور شد: این کمیته وظیفه ارتباط گیری با فعالان فضای مجازی و استمرار پیگیری ها در این بخش را بر عهده دارد.

وی همچنین از تشکیل بانک اطلاعاتی فعالان مجازی استان لرستان خبر داد و گفت: برای ایجاد ارتباط با فعالان مجازی و شناسایی استعدادها در این زمینه بانک اطلاعاتی فعالان مجازی استان لرستان به زودی راه اندازی می شود.