امروز : 28 خرداد 1398 - 05:34 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
شناخت عرصه اینترنتی و فضای مجازی از ضرورت های دنیای امروز است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1752 بار       تاریخ انتشار : 22 اسفند 1391 ساعت 05:34

شناخت عرصه اینترنتی و فضای مجازی از ضرورت های دنیای امروز است

- استاندار لرستان گفت: اشراف اطلاعاتی و آشنایی كامل با فعالیت های عرصه مجازی در دنیای امروز به عنوان یك ضرورت مطرح و مورد توجه است.

'حبیب الله دهمرده' روز دوشنبه در اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی لرستان افزود: این گردهمایی یك فعالیت مطلوب در راستای رسیدن به اهداف موردنظر و متعالی كشور در حوزه اینترنتی و فضای مجازی است.

وی با اشاره به اینكه داشتن آگاهی، بصیرت و دانایی یك نیاز اساسی است،‌ تصریح كرد: این قبیل فعالیت ها موجب بصیرت افزایی و ارتقای سطح علم و دانایی انسان می شود.

استاندار لرستان با بیان اینكه نسل جوان كشور حضور و فعالیت موثری در عرصه اینترنتی و مجازی دارد، اظهار داشت: اطلاعات و داده های به روز و جدید جوانان كشور موجب فعالیت موثر و موفق آنان در این حوزه خواهد شد.

دكتر دهمرده گفت: لرستان از ظرفیت های بسیار مناسبی در حوزه علمی و فرهنگی برخوردار است كه برنامه ریزی هدفمند و مشخص موجب بروز و شكوفایی این توانمندی ها می شود.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی همواره به واسطه خلاقیت، تعهد و ابتكار جوانان و نوجوانان این سرزمین به عنوان یكی از كشورهای برتر و موفق در عرصه های مختلف علمی مطرح بوده است.

گردهمایی فعالان عرصه مجازی استان لرستان صبح امروز در مركز علامه طباطبایی خرم آباد برگزار شده است.