امروز : 28 خرداد 1398 - 05:33 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
توجه جدی نماینده ولی فقیه در لرستان در میدان دادن به جوانان ستودنی است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1849 بار       تاریخ انتشار : 19 اسفند 1391 ساعت 05:33

توجه جدی نماینده ولی فقیه در لرستان در میدان دادن به جوانان ستودنی است

عضو مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: توجه جدی نماینده ولی فقیه در لرستان در میدان دادن به جوانان ستودنی است.

علی اصغر صفری راد با اشاره به فعالیتهای انجام شده برای برگزاری هر چه بهتر نخستین گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان اظهار داشت: در این راستا هماهنگی های لازم برای ایجاد شرایطی مناسب برای برگزاری این گردهمایی صورت گرفته است.

وی همچنین با اشاره به هماهنگی با اورژانس و آتش نشانی برای استقرار در محل برگزاری گردهمایی، عنوان کرد: تمام تلاش عوامل این کمیته ایجاد فضایی مناسبت برای برگزاری هر چه بهتر این گردهمایی بوده است.

مسئول ستاد تشریفات و امنیت گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت برگزاری این گردهمایی عنوان کرد: این گردهمایی به منظور تبیین منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه فضای مجازی برگزار می شود.

صفری راد با بیان اینکه فعالیت در فضای مجازی فرصتی برای ترویج ارزشها و آرمانهای انقلاب است، عنوان کرد: با توجه به استفاده روز افزون اینترنت در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی افراد برنامه ریزی به منظور پیشگیری از آسیبهای ناشی از آن و همچنین بهره گیری حداکثری از فرصت های موجود در فضای مجازی برای انتقال پیام های انقلاب اسلامی ضرورت دارد.

وی با اشاره به دغدغه های رهبر معظم انقلاب در این زمینه و تشکیل شورای عالی فضای مجازی در کشور، ابراز امیدواری کرد که برگزاری این گردهمایی گامی در راستای تبیین منویات رهبری باشد.

صفری راد همچنین با تقدیر از توجه ویژه نماینده ولی فقیه در استان لرستان به جوانان، عنوان کرد: برگزاری چندین برنامه مهم و اثرگذار توسط مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان نشان دهنده دغدغه های ایشان در میدان دادن به جوانان است.