امروز : 24 آذر 1397 - 08:27 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان از حضور بابصیرت مردم درراهپیمایی 22 بهمن قدردانی كرد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 2038 بار       تاریخ انتشار : 24 بهمن 1391 ساعت 08:27

در بیانیه مشترك حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی و دكتر حبیب الله دهمرده كه نسخه ای از آن روز سه شنبه به ایرنا نمابر شد، آمده است: تعهد و ایمان به آرمان های امام راحل، پاسداشت ارزش های الهی انقلاب و تبعیت از ولایت فقیه، امروز برای مردم ایران از جمله مردم مومن و ولایی دیار لرستان به فرهنگ تبدیل شده است.

در این پیام مشترك با اشاره به اینكه این نیز یكی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است، تصریح شده، حضور بابصیرت و افتخار آمیز مردم متعهد، آزاده و قهرمان دیار لرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اعتقاد و ایمان راسخ ملت به راه راستین بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

در پیام نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان آمده است: این حضور بیادماندنی ثابت كرد كه مردم سرافراز ایران اسلامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب، لحظه ای شك و تردید ندارند.

در ادامه این پیام افزوده شده، حضور گسترده مردم مومن و ولایی استان لرستان در راهپیمایی 22 بهمن، تداعی گر حضور پرشور مردم شریف و مبارز این دیار در دوران انقلاب و تداوم شور و شوق مردم برای حضور در عرصه دفاع مقدس برای صیانت از نهاد طبیه انقلاب اسلامی است.

به گفته نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان، این حماسه و حضور ارزشمند، قلب امام راحل را خشنود و احساس مسوولیت و ضرورت تلاش برای خدمت به مردم در نزد مسوولان را دو چندان می كند.

در پیام مشترك حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی و دكتر حبیب الله دهمرده تاكید شده، در شرایط كنونی نیز رهبری های داهیانه مقام عظمای ولایت به عنوان یكی از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی، عرصه فراخ گیتی را برای دشمنان، بدكاران و سلطه جویان تنگ كرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و استاندار لرستان در این پیام با تاكید بر تداوم انقلاب الهی و انسان ایران اسلامی و اتصال آن به انقلاب جهانی ولی عصر(عج)، از حماسه بیادماندنی و حضور پرشور و خالصانه مردم شریف لرستان در راهپیمایی یوم الله 22بهمن تقدیر و تشكر كرده اند.