امروز : 25 آذر 1397 - 02:50 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
پایگاه اینترنتی مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان رونمایی شد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1857 بار       تاریخ انتشار : 27 دی 1391 ساعت 02:50

وی تصریح كرد: زمینه سازی برای برای پیشبرد اهداف انقلاب و تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه جوانان از جمله اهداف ایجاد و راه اندازی این پایگاه برای ارتباط، همفكری و هم اندیشی جوانان استان لرستان است.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به فعالیت های گسترده مجمع مشورتی جوانان، گفت: این سایت با همكاری جمعی از جوانان متعهد، خلاق، دانشگاهی و خوش فكر استان طراحی و راه اندازی شده كه به یقین بستر مناسبی برای بهره مندی از دیدگاههای نسل جوان و برقراری ارتباط بهتر و مستمر این قشر از جامعه برای رشد و اعتلای استان و كشور خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه این سایت توسط گروهی از جوانان خلاق استان مدیریت می شود، افزود: انتشار مطالب و مقالات مفید كارشناسی و كاربردی در حوزه های دینی، مذهبی، اعتقادی و اجتماعی ، اطلاع رسانی و تبادل نظر از ویژگی های بارز این پایگاه اطلاع رسانی است.

پایگاه اطلاع رسانی مجمع مشورتی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به نشانی www.lrjavan.ir و در بخش های مختلف و متنوعی راه اندازی شده كه امكان برقراری ارتباط و ارائه نظرات، دیدگاهها، پیشنهادات جوانان و نوجوانان در حوزه های مختلف را دارد.

جوانان علاقه مند به فعالیت در عرصه مجازی و برنامه های فرهنگی، مذهبی می توانند با مراجعه به این پایگاه از امكانات و ظرفیت های موجود دراین عرصه بهره مند شوند.