امروز : 9 خرداد 1399 - 08:38 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
تجلیل رهبر معظم انقلاب از تقوا و اخلاص عالم مجاهد آیت الله طاهری خرم آبادی(ره)
لینک ثابت       تعداد بازدید : 1464 بار       تاریخ انتشار : 17 شهريور 1392 ساعت 08:38

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی‏ با تسلیت درگذشت عالم مجاهد آیت الله حاج سیّد حسن طاهری خرم آبادی‏، تأکید کردند: تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت از شاخصه های برجسته این روحانی مجاهد و مبارز بود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای دراین پیام از نقش این عالم بزرگوار در نهضت امام خمینی(ره) و همچنین حضور اثرگذار و وفادارانه ایشان پس از پیروزی انقلاب تجلیل کردند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سیّد حسن طاهری خرم آبادی رحمة الله علیه را که پس از دوران طولانی بیماری رنجبار اتفاق افتاده است، با تأسف و تأثر دریافت کردم. این عالم بزرگوار که از آغاز نهضت امام بزرگوار در صفوف مبارزه قرار داشت، در دوران پس از پیروزی نیز همواره دارای نقش اثرگذار بوده و در عرصه های گوناگون فکری و سیاسی و جهادی، وفادارانه نقش آفرینی میکرد و تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت از شاخصه های برجسته ی این روحانی مجاهد و مبارز بود. اینجانب تسلیت صمیمانه ی خود را به فرزندان و بازماندگان مکرّم و همه ی ارادتمندان و دوستان ایشان تقدیم میدارم و علو درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت مینمایم.

سیّد علی خامنه ای

16/ شهریور/1392