امروز : 2 شهريور 1398 - 16:18 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
بهره‌گیری از ظرفیت مجمع جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان
لینک ثابت       تعداد بازدید : 139 بار       تاریخ انتشار : 16 اسفند 1397 ساعت 16:18
بهره‌گیری از ظرفیت مجمع جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان

خرم‌آباد- استاندار لرستان گفت: از ظرفیت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان به نفع استان بهره‌برداری می‌کنیم.

سید موسی خادمی ظهر امروز در همایش «رویش ماندگار» با اشاره به اینکه شاید تا چندسال پیش وقتی صحبت از جوان می شود صحبت از این بود جوانان چه مشکلاتی دارند؛ بحث بیکاری، ازدواج، مسکن و... جوانان مطرح بود، اظهار داشت: رهبری با نگاه راهبردی و بصیرتی خویش این نوع نگاه را عوض کرد.

وی با بیان اینکه نگاه رهبری به جوانان نگاه پیش برنده و جلو برنده کشور است، این حرکت از سال ها پیش شروع شده است، تصریح کرد: حتی رهبری به جوانان در سایر کشورها نیز توجه دارد چون می دانند اسلام جهان گیر خواهد شد.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه اوج حرکت در جوان گرایی در بیانیه جدید رهبر معظم انقلاب مطرح شد، افزود: واقعیت این است اگر کشور را به دست جوانان ندهیم نمی توانیم به درستی آن را اداره کنیم، اشکالی است که در سیستم ما وجود دارد.

خادمی با اشاره به اینکه البته در دولت هم رئیس جمهوری تاکید دارند امور به دست جوانان سپرده شود، خاطرنشان کرد: آیت الله میرعمادی از ۱۰ سال پیش مجمع مشورتی جوانان را تشکیل دادند، این مجمع تاکنون منشا آثار و برکات خوبی بوده است، برنامه های فرهنگی، مذهبی، کارآفرینی و ... دارند و حتی جلسات مشورتی که با برخی مدیران داشته اند آثار مثبتی روی توسعه استان دارد.

وی افزود: ما هم از فرصت این مجمع و این نهادی که در استان شکل گرفته باید استقبال کنیم و از این ظرفیت به نفع استان بهره برداری کنیم.