امروز : 2 شهريور 1398 - 16:20 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
نمایشگاه «رویش ماندگار» در خرم‌آباد برگزار می‌شود
لینک ثابت       تعداد بازدید : 148 بار       تاریخ انتشار : 8 اسفند 1397 ساعت 16:20
از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان نمایشگاه «رویش ماندگار» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

دبیر برگزاری نمایشگاه رویش ماندگار گفت: این نمایشگاه به منظور بیان فعالیت‌های ۱۰ ساله مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، برگزار می‌شود.

نمایشگاه «رویش ماندگار» در خرم‌آباد برگزار می‌شود

میلاد فاضلی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان با ابتکار آیت الله میرعمادی، 10 سال پیش فعالیت خود را در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی برگزار کرد و توانست اثرات بسیار مطلوبی در سطح استان داشته باشد.

وی افزود: به همین واسطه و بنا به پیشنهاد اعضای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، نمایشگاه متنوعی از فعالیت های ۱۰ ساله این مجمع آماده شده است که با حضور آیت الله صدیقی روز چهارشنبه هشتم ماه جاری در خرم آباد گشایش خواهد یافت.

دبیر برگزاری نمایشگاه رویش ماندگار اظهار کرد: نمایشگاه رویش ماندگار در 10 بخش از هشتم ماه جاری به مدت 10 روز (صبح ها از ساعت ۹ الی12 و عصر ها از ساعت 14لغایت 16) همه روزه در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان دایر است.

فاضلی بیان کرد: گشایش این نمایشگاه همزمان با میلاد سراسر نور و پر برکت حضرت فاطمه الزهرا (س) است که به همین مناسبت نشست صمیمانه جوانان با آیت الله صدیقی و آیت الله میرعمادی در روز افتتاحیه از ساعت 14 و 30 دقیقه در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان نیز برگزار خواهد شد که از همه جوانان برای حضور در این دیدار دعوت شده است.