امروز : 2 شهريور 1398 - 16:21 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
نماینده ولی فقیه در لرستان:دانش و فناوری اساس پیشرفت است
لینک ثابت       تعداد بازدید : 199 بار       تاریخ انتشار : 26 آذر 1397 ساعت 16:21

دانش و فناوری اساس پیشرفت است

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دستیابی به دانش و فناوری پایه و اساس پیشرفت هر کشوری به شمار می رود.

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز یکشنبه در آئین افتتاح مرکز آموزش های آزاد پیام نور لرستان بیان کرد: رشد و پیشرفت هرجامعه ای مدیون چند عامل است که اعتماد به نفس و خواستن از مهمترین آنها است.
وی اظهار داشت: دستیابی به گام های والای توسعه با اعتماد به نفس جوانان جامعه امکان پذیر است.
امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه امروز جوانان ما نیازمند به اعتماد به نفس هستند ادامه داد: با اعتماد به نفس قله های مرتفع خواستن قابل دسترسی است.
وی با بیان اینکه دانش و فناوری یکی دیگر از عامل های مورد نیاز پایه و اساس پیشرفت است گفت: در این مرکز جوانان باید مهارت های لازم را کسب کنند.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در مقام عمل باید فناوری های لازم را آموخت و دانش و فناوری کلید مشکل بیکاری جامعه و رونق اقتصادی است.
وی افزود: فرهنگ کار و تلاش در سطح جامعه بسیار مهم است در حالیکه متاسفانه این فرهنگ در جامعه ضعیف است.
آیت الله میرعمادی اظهار داشت: کار و کوشش باعث سلامت و موفقیت جامعه می شود و باید این فرهنگ را در سطح جامعه ترویج کرد.
وی بر لزوم جذب سرمایه در راستای رونق اقتصادی جامعه تاکید کرد و گفت: در راستای رشد و پیشرفت جامعه باید سرمایه گذاری را نیز در سطح استان جذب کرد.