امروز : 28 خرداد 1398 - 05:48 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
‍ اجتماع بی نظیر #جوانان حول #نماینده_مقام_معظم_رهبری در #لرستان
لینک ثابت       تعداد بازدید : 160 بار       تاریخ انتشار : 17 آذر 1397 ساعت 05:48

اجتماع بی نظیر #جوانان حول #نماینده_مقام_معظم_رهبری
در #لرستان

سالهاست سیدی، با حکمی از حکیم عزیزی از تبار حیدر کرار در لرستان منصوب شد؛ در این حکم رهبرم توصیه ای کرده بود به جذب جوانان حول محور نماینده اش در این سامان.سالهاست جوانانی فعال، پویا، خالص و ولایی با عشقی شمس و مولانایی گرد محفل این سید سخنور و دانشمند در این دیار جمع اند و شمع محفل شان شده است.
سخنان_حکیمانه اش، جاذبه ویژه اش، محبت پدرانه اش، شاید دلایل خوبی برای جذب جوانان این سامان باشد.

همه معترف به جامع بودن اطلاعاتش در تمام جنبه ها هستند ، روزی بیکار و منفعل از ایشان ندیدیم چرا که صدر اخبار رسانه هاست، تحرک، پویایی و عشق به فعالیت را برای جوانان لرستان الگو شده است، با اینکه درین سالها محاسنش سفید شده است ولی دلش به وسعت دریا جوان است.

گروههای مختلف و زیادی را به دیدار می پذیرید و هر هفته چندین نشست و بازدید ویژه با مدیران و صنف ها و مردم دارد، دفترش به روی همه باز است وقت ملاقات خاصی ندارد مانند برخی مسئولان نیست که دوشنبه 10 تا 12 وقت ملاقات مردمی می گذارند و اون روز هم نیستند.
برای همه متناسب صنفشان سخنی دارد و گویا خود سالها در آن دستگاه یا صنف بوده است.

سخنانش بر سر دشمنان همچون آمریکا وایادی اش محکم و با دوستان و محبان ولایت و مردم و جوانان ، نرم و لطیف، و مصداق اشداء علی الکفار رحماء بینهم است، وجود ایشان مصداق بارزی از تفسیر این آیه است.

جوانان خوب می دانند پدری مهربان در لرستان دارند، گرچه استانشان پرازدرد است، ولی وجود عالمی سخنور و دلسوز که همگام و همسخن با مردم و جوانان عمرش را گذاشته باشد هم چون او، مرهمی است بر زحم و دردهایشان.

این سید مهربان نمی خواهد که قلبی از او شکسته شود، پای درد همه می نشیند، نشستن با ضعفا و یتیمان برایش افتخار است.

یک روز نخواهی دید قبل از نمازگزاران جمعه از مصلی (وعده گاه مومنین) خارج شود، بعد از نماز می ایستد تا کسانی که حرفی ناگفته دارند که مسئولی نشنیده بشنود.
گوش شنوایی برای آن خواهد بود و آخرین نفری خواهد بود که از مصلی خارج می شود، این همه مهربانی بچه ها را نیز به دورش جمع می کند، بچه ها می دانند سیدی دلسوز و مهربان آنها را دوست دارد.

آیت الله میر عمادی هر روز صبح_نماز را در مسجدشهر اقامه می کند و سالهای سال خسته نشده و آن را ترک ننموده، چه چیزی باعث این همه مهربانی و فعالیت و پویایی است.

هدیه و نعمت ولی فقیه را جوانان لرستان قدر می دانند و او را تنها نخواهند گذاشت.

سالهاست جوانانی از جنس ولایت با عنوانی زیبا تحت عنوان مجمع مشورتی جوانان ایشان را همراهی می کنند و امروز خود شاهد بودم این مجمع با هدایت این سید جلیل القدر اصحاب قلم و اندیشه از طیف های مختلف سیاسی را گرد هم آورده، در ایامی که برکتش میلاد پیامبر رحمه للعالمین(ص) است جاری و ساری است.
و این اتحاد، وحدت و همدلی برکتی است بحضورش و چه زیباست سخنان نغز و پر مغزش برای اصحاب رسانه ای که خود صاحبان اندیشه اند و فکر.

دعایمان عزت است برای انتخابگر حکیمی که مالک اشتری را به جمع مردمانی از جنس حضور در لرستان فرستاده است.

م. حاتمی،لرستان
________