امروز : 2 شهريور 1398 - 16:20 |بسم الله الرحمن الرحیم"اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَفِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی لرستان با آیت الله میرعمادی دیدار خواهند کرد
لینک ثابت       تعداد بازدید : 177 بار       تاریخ انتشار : 11 آذر 1397 ساعت 16:20

یزدان سهرابی رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لستان، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی که نقش موثری در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و همچنین روشنگری دارند با حضرت آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار دوستانه خواهند داشت.

اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی که نقش موثری در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و همچنین روشنگری دارند با آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار دوستانه خواهند داشت.
وی افزود: در این دیدار که دوشنبه دوازدهم آذر همراه با نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود، حاضران در فضای دوستانه و صمیمی با نماینده ولی فقیه گفت و گو می کنند.
رییس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: این دیدار با محوریت رسانه، فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها برگزار می‌شود که در آن تعدادی از اصحاب رسانه و فعالان این عرصه نیز نکات و مطالبات مد نظر خود را عنوان خواهند کرد.
وی افزود: این دیدار با هدف صمیمیت بیشتر اصحاب رسانه با یکدیگر و نماینده ولی فقیه انجام می شود که انتظار داریم بعد از آن همه فعالان رسانه در استان با یکدلی، در جهت توسعه و رونق اقتصادی استان تلاش کنند.
وی اظهار داشت: داشتن رسانه های پویا از ظرفیت‌های مطلوب در استان است که در صورت همدلی بیشتر می توان از آن در جهت معرفی توانمندی ها استفاده بیشتری برد